PRAVIDLA PRO ZADÁVÁNÍ INZERCE NA WEBOVÉ STRÁNKY

 

Inzerce na klubovém webu www.ohar.cz je zadávána přes administrátora stránek web.kchhmo@email.cz.


Každý platný člen klubu (včetně zahraničních členů) má právo zdarma zadat 1 inzerát týkající se daného tématu – nabídka/poptávka prodeje štěňat či dospělého psa/feny klubového plemene s průkazem původu. Součástí inzerátu může být text o délce maximálně 800 znaků a až 6 fotografií. Inzerát je možné 2x zdarma aktualizovat (například zadat inzerát po nakrytí feny, aktualizovat informace a fotografie po narození štěňat a znovu aktualizovat před odběrem štěňat).

 

Každý inzerent je povinen v inzerci zveřejnit své celé jméno a buď telefonní číslo, nebo e-mailovou adresu (popřípadě obojí). Zveřejnění poštovní adresy je dobrovolné.

 

Pokud chce inzerent zadat stejný inzerát podruhé nebo aktualizovat více než 2x, je třeba uhradit poplatek 100,-Kč (Variabliní symbol - 77) za každý takový inzerát či aktualizaci. Poplatek je splatný na účet KCHHMO (detaily - Informace o platbách) a inzerent musí dodat doklad o jeho zaplacení administrátorovi webových stránek.

 

 

Nečlenové klubu mohou na webových stránkách www.ohar.cz inzerovat po úhradě poplatku 100,-Kč/inzerát (nabídka/poptávka štěňat či dospělého psa/feny klubového plemene s průkazem původu).

 


V inzerci není možné inzerovat nabídku krytí chovným psem, neboť veškeré informace týkající se chovných jedinců jsou přístupné všem návštěvníkům webových stránek v sekci CHOVNÍ JEDINCI.

 


Účelem vytvoření těchto pravidel je zefektivnění zadávání inzerce a její zpřehlednění pro návštěvníky stránek.

 

 


Pozn.: Formulací „1 inzerát týkající se daného tématu“ jsou myšlena štěňata z jednoho vrhu či jeden prodávaný pes/fena. Má-li chovatel/člen klubu několik vrhů po různých fenách, může 1x zdarma inzerovat každý z těchto vrhů.

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !