klubová soutěž

28.7.2006
Oznamujeme všem zájemcům o účast na klubové soutěži ohařů v polní a vodní práci, Memoriálu Dr. J. Michálka, konaném 26.- 27.8. 2006 v Šilheřovicích, že je stále možno se přihlásit na tel. 596 311 786. Uzávěrka soutěže je již 10. srpna.

Do tohoto data musí být organizátorům doručena řádně vyplněná a zaplacená přihláška (na tiskopise ČMMJ; více v propozicích, v odkazu AKCE – KALENDÁŘ AKCÍ).
Pro všechny ty z vás, kteří ještě nejsou pro účast na letošním MJM rozhodnuti připomínáme, že je zde příležitost absolvovat dvě lovecké zkoušky (PZ a SVP) na jednom místě, v jednom termínu, za jeden poplatek, navíc s možností zisku cenných pracovních titulů (CACT, CACIT). V neposlední řadě je oproti jiným soutěžím podobného typu u MJM výhodou, že i pokud váš pes neabsolvuje memoriál úspěšně jako celek, bude se mu počítat ta část soutěže, ve které uspěl, tzn. např. pokud nebude úspěšný v některé z disciplín na poli, ale obstojí ve všech disciplínách na vodě, automaticky se mu uznává úspěšné absolvování SVP (nebo naopak a psovi se uzná pouze PZ), o čemž se provede standardní záznam do PP.
Určitě stojí za to, využít posledních několik volných míst k přihlášení!

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !