KATALOG CHOVNÝCH JEDINCŮ - INFORMACE PRO MAJITELE CHOVNÝCH PSŮ

19.3.2013

 

 

Vážení členové KCHHMO, majitelé chovných psů,

 

ČS KCHHMO spolu s výborem klubu rozhodla o vydání katalogu chovných psů při příležitosti 20. výročí od založení klubu. Katalog je připravován na klubovou akci v Horce nad Moravou v květnu 2013.

 

Majitelé chovných psů prosím čtěte dále.

 

 

 

 

 

 

Jeho úspěšná realizace závisí ale v první řadě na Vás, majitelích chovných psů. Na konci této aktualizace naleznete formulář k vyplnění. Na Listu 1 přoloženého souboru jsou uvedeny ppodrobné informace, jak ho vyplnit. Na Listu 2 je pak samotný formulář k vyplnění.

 

Prosíme všechny majitele chovných psů, aby si pečlivě pročetli instrukce a co nejdříve vyplnili a zaslali formulář na e-mailovou adresu danitty@seznam.cz. Zároveň přiložte fotografii psa v postoji v co nejvyšší (tiskové) kvalitě.

 

Uzávěrka pro zaslání všech požadovaných podkaldů je 15.4.2013!

 

V případě, že do stanoveného data redakční rada neobdrží požadované materiály, vystavuje se majitel chovného psa riziku, že údaje o jeho psu uvedené v katalogu budou nekompletní či nebude uvedena fotografie. Fotografie z chovných karet na webu www.ohar.cz, které máme k dispozici nyní, bohužel ve většině případů nelze v použít kvůli nedostatečné kvalitě.

 

Prosíme všechny majitele chovných psů o rychlou spolupráci.

 

S pozdravem

 

Lucie Svobodová

za redakční radu KCHHMO

 

 

 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !