Artur z Bažantnice Ploužnice

ČLP/MOK/5333/18

Maďarský ohař krátkosrstý
Pes
krátkosrstý
žemlová
24.06.2015
5333
63MOK3/O1M3X1/SPO1W1/3/2
63.0 cm

PROCHÁZKA Přemysl
Bartošová Kateřina

Zdravotní údaje

B

Výstavní výsledky

2xVýborný, 3xCAJC, 8xCAC, 3xCACA, CWC, 5xr.CAC, r.CACA, BOJ, 3xCACIB, 3xr.CACIB, BOB, BOS, JCH CZ, CH CZ, CH SK

Zkoušky

Typ zkouškyCenaTitulPoznámka
Zkoušky vlohI. cena
Podzimní zkouškyI. cena
Vodní práceI. cena

Rodokmen

Artur z Bažantnice Ploužnice
ČLP/MOK/5333

Bernard Ariadnina nit
ČLP/MOK/3635

Tora z Vápenek
ČLP/MOK/3366

Or Kajan z Baštin
ČLP/MOK/2683

Ariadna z Chejlavských lesů
ČLP/MOK/2017

Arky z Hanačova
ČLP/MOK/2717

Carry Meryben
ČLP/MOK/1819

Cir z Vlčí Hráze
ČLP/MOK/1281

Aida Reluci
ČLP/MOK/1644

Bagó Klapkakerti
ČLP/MOK/1751

Rola z Tismenic
ČLP/MOK/1313

Bosco Jantar Devil
SPKP-1865/06

Gina Selle
ČLP/MOK/1762

Frigo z Pufiho parku
ČLP/MOK/1277

Vesna z Vápenek
ČLP/MOK/1219


Potomci

Bernard z Hazmburka, Bojar z Hazmburka, Ben z Hazmburka, Bert z Hazmburka, Bonnie z Hazmburka, Bessi z Hazmburka, Bria z Hazmburka

Sourozenci

Albert z Bažantnice Ploužnice, Alysha z Bažantnice Ploužnice, Alžběta z Bažantnice Ploužnice, Amálka z Bažantnice Ploužnice, Ammy z Bažantnice Ploužnice

Nevlastní sourozenci

Adonis od Ratbořských rybníků, Aira od Ratbořských rybníků, Alby od Ratbořských rybníků, Ambra od Ratbořských rybníků, Amigo od Ratbořských rybníků, Antoni od Ratbořských rybníků, Argo od Ratbořských rybníků, Arlen od Ratbořských rybníků, Aron od Ratbořských rybníků, Artuš od Ratbořských rybníků, Abi od Blatovské tůně, Adora od Blatovské tůně, Agis od Blatovské tůně, Ajda od Blatovské tůně, Alan od Blatovské tůně, Allis od Blatovské tůně, Amálka od Blatovské tůně, Anett od Blatovské tůně, Argo od Blatovské tůně, Arny od Blatovské tůně, Aron od Blatovské tůně, Artex od Blatovské tůně, Nard od Mochovské výmoly, Nelly od Mochovské výmoly, Nero od Mochovské výmoly, Nick od Mochovské výmoly, Niko od Mochovské výmoly, Nord od Mochovské výmoly, Agar od Polabských pražců, Aira od Polabských pražců, Ambra od Polabských pražců, Ares od Polabských pražců, Arlett od Polabských pražců, Arlon od Polabských pražců, Atrey od Polabských pražců, Aura od Polabských pražců, Bára od Ratbořských rybníků, Bart od Ratbořských rybníků, Beáta od Ratbořských rybníků, Bella od Ratbořských rybníků, Bernard od Ratbořských rybníků, Bona od Ratbořských rybníků, Bond od Ratbořských rybníků, Bongo od Ratbořských rybníků, Bad od Blatovské tůně, Bela od Blatovské tůně, Bessy od Blatovské tůně, Bona od Blatovské tůně, Bora od Blatovské tůně, Bria od Blatovské tůně, Brit od Blatovské tůně, Brixie od Blatovské tůně, Brut od Blatovské tůně