SVĚTOVÁ VÝSTAVA BRATISLAVA

12.10.2009

 

Na včerejší Světové výstavě v Bratislavě měla početné zastoupení i Česká republika. Největšího úspěchu dosáhl pes MOD Kalász Zöldmáli, který získal tituly Světový vítěz a BOB! V plemeni MOK také Češi slavili mnoho úspěchů, více informací dále v článku.

 

V plemeni MOK se zúčastnilo 27 zástupců České republiky, z celkem 89 přihlášených psů. Čeští psi dosáhli těchto úspěchů:

 

Titul CAC získali - Oki Akcezal (tř.otevřená), Sharmarkasch Kisasszony Nick (tř.pracovní), Artemis Born For Boglarca Dolina Mirage (tř.pracovní)

 

Titul Res.CAC získali - Chris Chelios z Panských lesů (mezitřída), Brown z Tišnovských revírů (tř.otevřená), Glen z Panských lesů (tř.pracovní)

 

V3 - Or Kajan z Baštin (tř.pracovní), Ben z Liderovic (tř.šampionů), Inga z Panských lesů (tř.mladých), Gaila z Panských lesů (tř.pracovní)

 

V4 - Hirkash z Panských lesů (tř.pracovní), Bora z Tišnovských revírů (tř.pracovní)

 

V - Ennel Beauty of Berger Team (tř.otevřená); Algeron Laváre Morávia, Dan z Vlčí hráze, Beata z Lastrovce, Anett z Tišnovských revírů, Atima z Gröbeho obory - všichni jmenovaní ve třídě šampionů

 

Velkým úspěchem plemene MOK bylo pak 2.místo v FCI skupině VII, které získal maďarský pes Piszkei Dicsó a první místo v JuniorBIG pro fenu Luxatori Zeline.

 

Plemeno NDO nemělo na výstavě žádného zástupce z ČR. V plemeni PP získala fena Ambra ze Střelnice jako jediný zástupce vůbec hodnocení VD.

  

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !