VÝSLEDKY MRK & MKP

Aktualizováno Redakční rada 2017

 

Výsledky dvou nejvyšších memoriálů ohařů v České republice. Memoriálu Karla Podhajského s dlouholetou tradicí od roku 1932 a  Memoriálu Richarda Knolla od roku 1975. Více informací neleznete na stránkách "loveckého psa" pod názvy níže jsou odkazy na oba memoriály.

 

 



Výsledky Memoriálu Richarda Knolla (MRK)

&

Výsledky Memoriálu Karla Podhajského (MKP)


 

Memoriál Richarda Knolla 2017

Jihlava

 

 

Vítězem XXXLIII.ročníku Memoriálu Richarda Knolla se stala fena NKO,  Charka z Černých Blat , vůdce Jiří Pospíšil - I.cena, 488 bodů, CACT a ocenění za nejlepší barvu.

Z klubových plemen:

2.místě - pes NDO - Laky Fančali - I.cena, 482 bodů, titul CACT - vůdce Petr Novotný

6.místo - pes MOK - Jantar z Chlumčanské doliny - I.cena, 475 bodů,  titul CACT - vůdce Petr Slavík



Oba budou klub representovat na MKP 2017.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2016

Nymburk

 

 

 

Vítězem LXXVIII.Memoriálu Karla Podhajského se stala fena NKO, Cora zo Šurianského kopca, vedená Radkem Dufkem, I.cena, 483 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci na poli a na barvě.

 

6.místo - pes SHO - Cyro Hukov vŕšok - I.cena, 456 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci na vodě - vůdce Ladislav Balogh, SK

7.místo - pes MOK - Cinkei Ág - II.cena, 465 bodů - vůdce István Szakács, D

8.místo - pes MOK - Aiden z Gessayovho Chotára - II.cena, 460 bodů - vůdce Juraj Ďurovič, SK

11.místo - fena MOK - Fréa Vives Bohemia - III.cena, 475 bodů - vůdce Štěpánka Kolářová

15.místo - fena NDO - Bára z Babického žlebu - III.cena, 446 bodů - vůdce Vítězslav Šesták

 

Další zástupci bohužel neuspěli v ceně.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 

 

 


 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2016

Břeclav

 

 

Vítězem XXXLII.Memoriálu Richarda Knolla se stal zástupce KCHHMO z.s. pes MOK, Jantar z Chlumčanské doliny, vedený Petrem Slavíkem, I.cena, 4807 bodů, titul CACT.

 

3.místo - fena MOK - Adryn z Plestrovských lesů - I.cena, 476 bodů, titul Res.CACT a ocenění za nejlepší práci na poli - vůdce Zuzana Matějková

8.místo - fena MOK - Fréa Vives Bohemia - III.cena, 464 bodů a ocenění za nejlepší práci na vodě - vůdce Štěpánka Kolářová

11.místo - fena NDO - Bára y Babického žlebu - III.cena, 439 bodů - vůdce Vítězslav Šesták

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2015

Olomouc

 

 

 

Vítězem LXXVII.Memoriálu Karla Podhajského se stala fena ČF, Faty z Lovčických tarasů, vedená Ing. Jaroslavem Novákem, I.cena, 496 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci na poli.

 

10.místo - fena NDO - Szántovai Uta - II.cena, 462 bodů - vůdce Lajos Bogdán, HU

13.místo - pes MOK - Bonnet zo Zelenej Aleje - III.cena, 451 bodů - vůdce Jana Dovičovičová, SK

16.místo - pes MOK - Aiden z Gessayovho Chotára - III.cena, 431 bodů - vůdce Juraj Ďurovič, SK

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 

 

 


 


 

Memoriál Richarda Knolla 2015

Kosičky, N. Bydžov, Zdechovice

 

 

Vítězem XXXLI.Memoriálu Richarda Knolla se stala fena NKO, Era z Břízské cihelny, vedená Janem Švábkem, I.cena, 497 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci v lese.

 

Zástupce KCHHMO odstoupil.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2014

Dobrá Voda u Hořic

 

 

 

Vítězem LXXVI.Memoriálu Karla Podhajského se stala fena IS, Bereta Apoli Gwen, vedená Jiřím Jarouškem, I.cena, 492 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci na poli.

 

4.místo - fena MOK - Barcelona Star Moravia - I.cena, 480 bodů, titul CACT - vůdce David Jirgala

7.místo - fena NDO - Kony z Plzínů - I.cena, 475 bodů, titul CACT - vůdce Radek Duda

9.místo - pes NDO - Benn vom Erlbachtal - I.cena, 461 bodů, titul Res.CACT, ocenění za nejlepší práci v lese - vůdce Martin Blažek

11.místo - fena NDO - Bety od Chřenovského mlýna - II.cena, 462 bodů - vůdce Petr Patočka

12.místo - pes SHO - Larson z Milhostovských polí - II.cena, 448 bodů - vůdce Ing. Michal Urban, SK

15.místo - fena NDO - Cylka Boncov majer - III.cena, 408 bodů - vůdce BSc. Štefan Holényi, SK

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 

 

 


 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2014

Rychnov nad Kněžnou

 

 

Vítězem XXXL.Memoriálu Richarda Knolla se stala fena NDO, Kony z Plzínů, vedená Radkem Dudou, I.cena, 487 bodů, titul CACT a ocenění za nejlepší práci na vodě.

 

4.místo - fena MOK - Barcelona Star Moravia - I.cena, 481 bodů - vůdce David Jirgala

9.místo - pes NDO - Benn vom Erlbachtal - II.cena, 473 bodů - vůdce Martin Blažek

 

Poslední zástupce KCHHMO bohužel neobstál v ceně.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 

 


 

Memoriál  Karla Podhajského 2013

Praha - Západ

 

 

 

Na LXXIII.MKP zvítězil pes ČF Bor z Podřipské stráně, vůdce Miroslav Vacek.

 

Na třetím místě ve II.ceně, Nejlepší barva, zástupce KCHHMO pes NDO, Jar z Plzínů, vůdce Radek Duda. Pes MOK, Baron od Rentiera, vůdce Zdeněk Veleba, 8.místo III.cena.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2013

Uherské Hradiště

 

 

 

 

 

Na XXIX.MRK zvítězil zástupce KCHHMO pes NDO, Jar z Plzínů, vůdce Radek Duda, plný počet bodů a nejlepší pole.

 

Pes MOK, Baron od Rentiera, vůdce Zdeněk Veleba, bohužel nedokončil.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2012

Plzeň

 

 

Na LXXII.MKP zvítězil pes NKO, Hip z Ouhelí, vůdce Vladimír Dufek.

 

Na druhém místě zástupce KCHHMO pes MOK, D´Hunter z Vodného mlýna, vůdce Jozef Demčák, ze Slovenska.

Fena MOK, Cuba z Tišnovských revírů, vůdce Milan Hlaváč, bohužel nedokončila.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2012

xxxxxx

 

 

Na XXXVIII.MRK zvítězil pes NKO, Hip z Ouhelí, vůdce Vladimír Dufek.

 

Na 7. místě ve II.ceně zástupce KCHHMO se umístila fena MOK, Cuba z Tišnovských revírů, vůdce Milan Hlaváč.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2011

Mladá Boleslav

 

 

 

Na LXXI.MKP zvítězil pes NKO, Eron od Blavy, vůdce p.Vlastimil Polakovič.

 

Žádný zástupce KCHHMO se letošního MKP nezúčastnil.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 


 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2011

Trutnov

 

 

Na XXXVII.MRK zvítězila fena ČF, Alma z Lovčických tarasů, vůdce Ing.Jaroslav Novotný.

 

Žádný zástupce KCHHMO letošní MRK bohužel nedokončil.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2010

Židlochovice

 

 

 

Na Memoriálu Karla Podhajského 2010 zvítězila fena MOK, Arany z Tišnovských revírů vedená Ing.Jiřím Indrou!!! Arany získala 492 bodů (memoriálem prošla s jedinou trojkou), titul CACT a ocenění za Nejlepší práci na poli.

Na MKP dále uspěli dva NDO vedení zahraničními vůdci: pes Ali z Lužianských zahrad p.Martina Barantala (SK) dokončil memoriál ve II.ceně a fena Cifra z Hodonského hája vedená p.Radovanem Honiškem (SK) ve III.ceně.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2010

Plzeň

 

 

Na XXXVI.MRK zvítězila fena POI, Wanda z Mešinské hájovny, vůdce p.Radim Duda.

 

Memoriálem prošla na 7.místě, v III.ceně, s 448 body fena MOK, Arany z Tišnovských revírů, vedená Ing.Jiřím Indrou.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 


 

 

Memoriál Karla Podhajského 2009

Olomouc

 

 

Na LXX.MKP zvítězil pes NK, Barbar z Mešinské hájovny, vůdce p.Jiří Pospíšil.

 

Memoriálem prošel na 6.místě, v II.ceně, s 449 body pes MOD, Kalász Zöldmáli, vedený p.Karlem Kolářem.

Dva zarhaniční zástupci MOK bohužel neobstáli.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

FOTOGALERIE

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2009

Přerov

 

 

Na XXXV.MRK zvítězil pes NKO, Barbar z Mešinské hájovny, vůdce p.Jiří Pospíšil.

 

KCHHMO úspěšně reprezentoval p.Karel Kolář se psem MOD, Kalász Zöldmáli, který uspěl na 7.místě, v II.ceně s 455body.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2008

Litomyšl

 

 

Na LXIX.MKP zvítězil pes NKO, Uran z Kvítele, vůdce p.Josef Hauf.

 

Memoriálem prošel na 5.místě, v I.ceně a se 481 body pes NDO, Odin II vom Bockenhagen, vedený p.Ottem Banásem (SK).

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2008

Třebíč

 

 

Na XXXIV.MRK zvítězil pes NKO, Ataman Duma Kazana, vůdce p.Luděk Müller.

 

Žádný zástupce našeho klubového plemene memoriálem neprošel.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2007

Roudnice nad Labem

 

 

Na LXVIII.MKP zvítězila fena NKO, Rena z Kvítele, vůdce p.Josef Novák.

 

Memoriálem prošel ve II.ceně a se 431 body pes MOK, Clif ze Spáčilky, vedený p.Pavlem Hradilem.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2007

Pardubice

 

 

Na XXXIII.MRK zvítězil pes POI, Kord z Mešinské hájovny, vůdce p.Josef Korelus.

 

Memoriálem prošel na 5.místě, ve III.ceně a se 457 body pes MOK, Clif ze Spáčilky, vedený p.Pavlem Hradilem.

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2006

Opava

 

 

Na LXVIII.MKP zvítězil pes NKO, Oro z Kvítele, vůdce pí.Olga Hrabáková.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2006

Židlochovice

 

 

Na XXXII.MRK zvítězil pes POI, Moris Franzini, vůdce p.Jiří Pospíšil.

Žádný zástupce našeho klubového plemene memoriálem neprošel.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2005

České Budějovice

 

 

 

Na LXVII.MKP zvítězil pes NKO, Vigo Afoli, vůdce p.Tomáš Viktora.

 

Memoriálem prošel v I.ceně, s titulem Res.CACT a se 467 body pes NDO, Viktor ze Supího koše, vedený p.Václavem Prouzou.

 

Ze zahraničních účastníků se fena MOK, Chiara z Pufiho parku, vedená Mgr. Ladislavem Baloghem (SK) umístila na vynikajícím 2.místě s tituly Res.CACT a Res.CACIT a pes NDO, Avar z Barbajky, p.J.Šišky (SK) v I.ceně s titulem CACT.

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2005

Olomouc

 

 

Na XXXI.MRK zvítězil pes NKO, Ataman Duma Kazana, vůdce p.Luděk Müller.

 

Memoriálem prošel v I.ceně se 467 body pes NDO, Viktor ze Supího koš, vedený p.Václavem Prouzou.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2004

Tachov

 

 

Vítězem LXVI.MRK se stala fena NKO, Kety z Lučkovic, vůdce p.Radek Dufek.

 

Memoriálu se zúčastnili tři zástupci plemene MOK zahraničních účastníků:

Barda z Panských lesů, vůdkyně Agnieszka Spisak (PL) - II.cena, 447 bodů

Amys Splnený sen, vůdce Zoltán Hubka (SK) - III.cena, 428 bodů

Bysance Istropolis Kincse, vůdce Miroslav Pálik (SK) - III.cena, 419 bodů

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2004

Opava

 

 

Na XXX.MRK zvítězila fena NKO, Kety z Lučkovic, vůdce p.Radek Dufek.

Žádný zástupce našeho klubového plemene memoriálem neprošel.

 

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

 

 

 


 

Memoriál Karla Podhajského 2003

Kutná Hora

 

 

Vítězem LXV.MKP se stala fena, Asta Hájský revír, vedená p.Jiřím Černým.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

 

 

 


 

Memoriál Richarda Knolla 2003

Náměšť nad Oslavou

 

Vítězem XXIX.MRK 2003 se stal, Marko z Kvítele, vedený p.Josefem Novákem.

 

Naše klubová plemena reprezentoval pes NDO, Filip z Předních hájů, vedený p.Milanem Kvízem, který dokončil v II.ceně se 456 body a fena MOK, Areta Medlánky, vůdce p.David Trnka, I.cena a 443 bodů.

 

 

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

 

 

 


 

 
INTERNETOVÉ APLIKACE | REDAKČNÍ SYSTÉM | DESIGN | ESHOP© SALENA.CZ2001 - 2013. Všechna práva vyhrazena !